Мобилен куфер за алат 2 во 1

 • Брза Испорака

  Добијте ги производите за рекордно време
 • Едноставен Поврат

  Политика на поврат, за безбедно пазарување
 • Секогаш Автентични и Оригинални

  Нудиме само производи со 100% проверено потекло
 • Безбедно Пазарување

  Вашите податоци се безбедни во секој момент
 • ДДВ

  "Изразената цена е со вклучен 18% ддв"

3,999 ден 5,999 ден

Има Залиха

Карактеристики

Ширина 60.3 mm
Длабочина 37.5 mm
Висина 43 mm
Големина во инчи
Број на составни делови 3
Број на фиоки
Број на прегради 1
Број на организери 1
Ниво на заштита IP
Максимална носивост Kg
SKU: 1-70-361 Категории: , БРЕНД:

Опис

Два куфери за одлична и најниска цена до сега. Обезбедете го вашиот алат и транспортирајте го лесно и едноставно со овој квалитетен куфер на тркала и подарок помал куфер за мали и фреквентни алати.