Мобилен куфер со телескопска рачка TSTAK IP54

 • Брза Испорака

  Добијте ги производите за рекордно време
 • Едноставен Поврат

  Политика на поврат, за безбедно пазарување
 • Секогаш Автентични и Оригинални

  Нудиме само производи со 100% проверено потекло
 • Безбедно Пазарување

  Вашите податоци се безбедни во секој момент
 • ДДВ

  "Изразената цена е со вклучен 18% ддв"

7,490 ден 8,990 ден

Има Залиха

Карактеристики

Ширина 512 mm
Длабочина 435 mm
Висина 635 mm
Големина во инчи /
Број на составни делови 1 /
Број на фиоки / /
Број на прегради / /
Број на организери / /
Ниво на заштита 54 IP
Максимална носивост 50 Kg

Опис

Мобилен куфер TSTAK со телескопска рачка и ниво на заштита IP54.

Капацитет на товарење од 50 килограми со димензии од 512mm x 512mm x 635mm и длабочина од 435mm. Телескопска рачка и издржливи тркала кои овозможуваат лесен транспорт на тешки алати. Нивото на заштита IP54 овозможува заштита од вода и прашина на алатите. Можност за заклучување со катанец (не е вклучен) за дополнителна безбедност. Над мобилниот куфер можат да се додаваат куфери од програмата TSTAK.