Мултифукц. Електричарска клешта 220mm кримп

 • Брза Испорака

  Добијте ги производите за рекордно време
 • Едноставен Поврат

  Политика на поврат, за безбедно пазарување
 • Секогаш Автентични и Оригинални

  Нудиме само производи со 100% проверено потекло
 • Безбедно Пазарување

  Вашите податоци се безбедни во секој момент
 • ДДВ

  "Изразената цена е со вклучен 18% ддв"

540 ден

Има Залиха

EAN: 3253560754143 SKU: STHT0-75414 Категорија:

Дополнителни Информации

Тежина(бруто) 0.26 кг
Димензии(пакет) 29.5 × 9.2 × 2 cm
Бренд