Муниција за кабли за DCN701

 • Брза Испорака

  Добијте ги производите за рекордно време
 • Едноставен Поврат

  Политика на поврат, за безбедно пазарување
 • Секогаш Автентични и Оригинални

  Нудиме само производи со 100% проверено потекло
 • Безбедно Пазарување

  Вашите податоци се безбедни во секој момент
 • ДДВ

  "Изразената цена е со вклучен 18% ддв"

990 ден

Има Залиха

EAN: 5035048709122 SKU: DRS18100-XJ Категорија:

Опис

Муниција за кабли за DCN701 со димензии 25mm x 19mm, 540 парчиња.

Дополнителни Информации

Тежина(бруто) 0.7 кг
Димензии(пакет) 14.9 × 8.8 × 7.7 cm
Бренд