Надглавна ламба LED

 • Брза Испорака

  Добијте ги производите за рекордно време
 • Едноставен Поврат

  Политика на поврат, за безбедно пазарување
 • Секогаш Автентични и Оригинални

  Нудиме само производи со 100% проверено потекло
 • Безбедно Пазарување

  Вашите податоци се безбедни во секој момент
 • ДДВ

  "Изразената цена е со вклучен 18% ддв"

2,390 ден

Нема Залиха

EAN: 3253560815097 SKU: FMHT81509-0 Категорија:

Дополнителни Информации

Тежина(бруто) 0.61 кг
Димензии(пакет) 15.5 × 10 × 4 cm
Бренд