Насадна влошка 1/2″ 13mm Шестоаголна

 • Брза Испорака

  Добијте ги производите за рекордно време
 • Едноставен Поврат

  Политика на поврат, за безбедно пазарување
 • Секогаш Автентични и Оригинални

  Нудиме само производи со 100% проверено потекло
 • Безбедно Пазарување

  Вашите податоци се безбедни во секој момент
 • ДДВ

  "Изразената цена е со вклучен 18% ддв"

79 ден 139 ден

Има Залиха

EAN: 3253561170911 SKU: 1-17-091 Категории: ,

Дополнителни Информации

Тежина(бруто) 0.06 кг
Димензии(пакет) 9.5 × 2 × 4.5 cm
Бренд