Насадна влошка 1/2″ 22mm Шестоаголна

 • Брза Испорака

  Добијте ги производите за рекордно време
 • Едноставен Поврат

  Политика на поврат, за безбедно пазарување
 • Секогаш Автентични и Оригинални

  Нудиме само производи со 100% проверено потекло
 • Безбедно Пазарување

  Вашите податоци се безбедни во секој момент
 • ДДВ

  "Изразената цена е со вклучен 18% ддв"

129 ден 200 ден

Има Залиха

EAN: 3253561172502 SKU: 1-17-250 Категории: ,

Дополнителни Информации

Тежина(бруто) 0.102 кг
Димензии(пакет) 10 × 4.5 × 3.1 cm
Бренд