Ножеви за дихт пар DW733 317mm HSS

 • Брза Испорака

  Добијте ги производите за рекордно време
 • Едноставен Поврат

  Политика на поврат, за безбедно пазарување
 • Секогаш Автентични и Оригинални

  Нудиме само производи со 100% проверено потекло
 • Безбедно Пазарување

  Вашите податоци се безбедни во секој момент
 • ДДВ

  "Изразената цена е со вклучен 18% ддв"

4,490 ден

Нема Залиха

EAN: 5011402275939 SKU: DE7330-XJ Категорија:

Дополнителни Информации

Тежина(бруто) 3.881 кг
Димензии(пакет) 30 × 4 × 2 cm
Бренд