Ножици за лим права FatMax

 • Брза Испорака

  Добијте ги производите за рекордно време
 • Едноставен Поврат

  Политика на поврат, за безбедно пазарување
 • Секогаш Автентични и Оригинални

  Нудиме само производи со 100% проверено потекло
 • Безбедно Пазарување

  Вашите податоци се безбедни во секој момент
 • ДДВ

  "Изразената цена е со вклучен 18% ддв"

990 ден

Има Залиха

EAN: 3253562145635 SKU: 2-14-563 Категорија:

Дополнителни Информации

Тежина(бруто) 0.41 кг
Димензии(пакет) 29.5 × 3 × 7.4 cm
Бренд

,