Нож спортски 175mm Метален

 • Брза Испорака

  Добијте ги производите за рекордно време
 • Едноставен Поврат

  Политика на поврат, за безбедно пазарување
 • Секогаш Автентични и Оригинални

  Нудиме само производи со 100% проверено потекло
 • Безбедно Пазарување

  Вашите податоци се безбедни во секој момент
 • ДДВ

  "Изразената цена е со вклучен 18% ддв"

790 ден

Нема Залиха

EAN: 3253560102531 SKU: 0-10-253 Категории: ,

Опис

Метален нож со титаниумски обложено сечило и вкупна должина од 173mm. Изработено во скелет форма за поголема цврстина и помала маса која изнесува 115g. Погоден за сите помали и средни зафати во секакви околности.

Дополнителни Информации

Тежина(бруто) 0.1 кг
Димензии(пакет) 10.5 × 2.3 × 17.6 cm
Бренд