Нож спортски 215x 24x 114mm Метален

 • Брза Испорака

  Добијте ги производите за рекордно време
 • Едноставен Поврат

  Политика на поврат, за безбедно пазарување
 • Секогаш Автентични и Оригинални

  Нудиме само производи со 100% проверено потекло
 • Безбедно Пазарување

  Вашите податоци се безбедни во секој момент
 • ДДВ

  "Изразената цена е со вклучен 18% ддв"

890 ден 1,490 ден

Има Залиха

EAN: 3253560108137 SKU: 0-10-813 Категории: , ,

Опис

Комбиниран алат со скалпер на извлекување од едната и нож од другата страна. Interlock механизам за безбедност кој дозволува само едно од сечилата да биде извлечено во исто време. Телото е изработено од цврста легура и алатот е погоден и за професионална употреба. Должина на алатката: 120mm

Дополнителни Информации

Тежина(бруто) 0.18 кг
Димензии(пакет) 21.8 × 2.5 × 11.6 cm
Бренд