Носач за прибор TSTAK

 • Брза Испорака

  Добијте ги производите за рекордно време
 • Едноставен Поврат

  Политика на поврат, за безбедно пазарување
 • Секогаш Автентични и Оригинални

  Нудиме само производи со 100% проверено потекло
 • Безбедно Пазарување

  Вашите податоци се безбедни во секој момент
 • ДДВ

  "Изразената цена е со вклучен 18% ддв"

1,390 ден

Има Залиха

EAN: 5035048504161 SKU: DT70716-QZ Категории: , ,

Дополнителни Информации

Тежина(бруто) 1.34 кг
Димензии(пакет) 43.7 × 31 × 12 cm
Платформа

Бренд