Одвртувач за гипс картон 540W 4000rpm

 • Брза Испорака

  Добијте ги производите за рекордно време
 • Едноставен Поврат

  Политика на поврат, за безбедно пазарување
 • Секогаш Автентични и Оригинални

  Нудиме само производи со 100% проверено потекло
 • Безбедно Пазарување

  Вашите податоци се безбедни во секој момент
 • ДДВ

  "Изразената цена е со вклучен 18% ддв"

14,990 ден

Нема Залиха

Карактеристики

Влезна моќност 540 W
Механички брзини 1
Максимален вртежен момент 10 Nm
Број на вртежи 0-4000 rpm
Удари во минута bpm
Макс. дупчење во дрво mm
Макс. дупчење во метал mm
Макс. дупчење во бетон mm
Капацитет на стезна глава mm
Тежина 1.3 Kg
Должина 306 mm
Висина 186 mm
EAN: 5035048130995 SKU: DW274-QS Категорија:

Дополнителни Информации

Тежина(бруто) 2.12 кг
Димензии(пакет) 23.5 × 38.6 × 8.2 cm
Платформа

Бренд