Одвртувач повеќенеменски 540W 4-26Nm 6.35 Hex

 • Брза Испорака

  Добијте ги производите за рекордно време
 • Едноставен Поврат

  Политика на поврат, за безбедно пазарување
 • Секогаш Автентични и Оригинални

  Нудиме само производи со 100% проверено потекло
 • Безбедно Пазарување

  Вашите податоци се безбедни во секој момент
 • ДДВ

  "Изразената цена е со вклучен 18% ддв"

26,390 ден 30,290 ден

Нема Залиха

Карактеристики

Влезна моќност 540 W
Механички брзини 1
Максимален вртежен момент 4-26 Nm
Број на вртежи 0-2500 rpm
Удари во минута bpm
Макс. дупчење во дрво mm
Макс. дупчење во метал mm
Макс. дупчење во бетон mm
Капацитет на стезна глава 6.35 Hex mm
Тежина 1.3 Kg
Должина 301 mm
Висина 187 mm
SKU: DW268K-QS Категорија: БРЕНД: