Организер-фиоки TSTAK

 • Брза Испорака

  Добијте ги производите за рекордно време
 • Едноставен Поврат

  Политика на поврат, за безбедно пазарување
 • Секогаш Автентични и Оригинални

  Нудиме само производи со 100% проверено потекло
 • Безбедно Пазарување

  Вашите податоци се безбедни во секој момент
 • ДДВ

  "Изразената цена е со вклучен 18% ддв"

3,599 ден

Нема Залиха

EAN: 3253561810770 SKU: FMST81077-1 Категории: ,

Опис

Организер-фиоки со димензии 450mm x 108mm x 356mm и 12 прегради за складирање.

Организерот има 12 отстранливи прегради за складирање со лост, обезбедувајќи складирање за мали делови, компоненти или додатоци. Неговиот капак е направен од проѕирен полипропилен кој овозможува целосен преглед на содржината внатре. За дополнителна разновидност повеќе организатори можат да се спојат заедно со помош на страничните брави кој овозможуваат лесен транспорт.

Дополнителни Информации

Тежина 2.86 кг
Димензии 45 × 35.7 × 11.6 cm
Бренд