Осцилат. повеќенам. алат 300W 0-22.000rpm TSTAK

 • Брза Испорака

  Добијте ги производите за рекордно време
 • Едноставен Поврат

  Политика на поврат, за безбедно пазарување
 • Секогаш Автентични и Оригинални

  Нудиме само производи со 100% проверено потекло
 • Безбедно Пазарување

  Вашите податоци се безбедни во секој момент
 • ДДВ

  "Изразената цена е со вклучен 18% ддв"

18,990 ден 23,490 ден

Нема Залиха

EAN: 5035048460771 SKU: DWE315KT-QS Категории: ,

Дополнителни Информации

Тежина 4.17 кг
Димензии 44.9 × 32.9 × 16 cm
Платформа

Бренд