Пантлика 60m FIBREGLASS

 • Брза Испорака

  Добијте ги производите за рекордно време
 • Едноставен Поврат

  Политика на поврат, за безбедно пазарување
 • Секогаш Автентични и Оригинални

  Нудиме само производи со 100% проверено потекло
 • Безбедно Пазарување

  Вашите податоци се безбедни во секој момент
 • ДДВ

  "Изразената цена е со вклучен 18% ддв"

2,799 ден

Нема Залиха

EAN: 3253562347756 SKU: 2-34-775 Категорија:

Дополнителни Информации

Тежина 1.101 кг
Димензии 24 × 5.6 × 35 cm
Бренд