2.990,00 ден 4.490,00 ден

На залиха

Опис

BLACK&DECKER Парна пегла 2400 W

Систем за пеглање со патентирана технологија која генерира пареа на најниска температура. Висококвалитетна пумпа и вграден генератор што обезбедува континуирано снабдување со пареа.
Поседува керамичка плоча која лесно се лизга врз сите видови ткаенини.
Лесен дизајн кој се прилагодува на раката на корисникот, со филтер против бигор и автоматско исклучување.
Должина на кабел 190 cm.

Три порграми:
– Автоматски програм за сите ткаенини
– Eco програм кој ја минимизира потрошувачката
– Турбо програм за побрзо пеглање

Дополнителни информации

Тежина (бруто) 2,14 кг
Димензии (пакет) 33,80 × 15,40 × 17,80 cm
Платформа

Бренд

EAN: 8432406180116