Пајсер 600mm

 • Брза Испорака

  Добијте ги производите за рекордно време
 • Едноставен Поврат

  Политика на поврат, за безбедно пазарување
 • Секогаш Автентични и Оригинални

  Нудиме само производи со 100% проверено потекло
 • Безбедно Пазарување

  Вашите податоци се безбедни во секој момент
 • ДДВ

  "Изразената цена е со вклучен 18% ддв"

899 ден

Нема Залиха

EAN: 8001140551560 SKU: 1-55-156 Категорија:

Дополнителни Информации

Тежина(бруто) 1.39 кг
Димензии(пакет) 59 × 9 × 2 cm
Бренд