Пајсер 700mm

 • Брза Испорака

  Добијте ги производите за рекордно време
 • Едноставен Поврат

  Политика на поврат, за безбедно пазарување
 • Секогаш Автентични и Оригинални

  Нудиме само производи со 100% проверено потекло
 • Безбедно Пазарување

  Вашите податоци се безбедни во секој момент
 • ДДВ

  "Изразената цена е со вклучен 18% ддв"

899 ден

Нема Залиха

EAN: 8001140551577 SKU: 1-55-157 Категорија:

Опис

Изработена од лиено и калено железо за екстра цврстина. Засечени рабови на делот за вадење шајки за поголема ефикасност.
Должина на хеблата 700mm
Ширина на отвор за шајки 6mm

Дополнителни Информации

Тежина(бруто) 1.6 кг
Димензии(пакет) 69 × 9.5 × 2 cm
Бренд