Пајсер 900mm FatMax

 • Брза Испорака

  Добијте ги производите за рекордно време
 • Едноставен Поврат

  Политика на поврат, за безбедно пазарување
 • Секогаш Автентични и Оригинални

  Нудиме само производи со 100% проверено потекло
 • Безбедно Пазарување

  Вашите податоци се безбедни во секој момент
 • ДДВ

  "Изразената цена е со вклучен 18% ддв"

2,899 ден

Нема Залиха

EAN: 3253561555046 SKU: 1-55-504 Категорија:

Дополнителни Информации

Тежина 2.502 кг
Димензии 92 × 14.5 × 5.7 cm
Бренд