Перач под висок притисок 1600W 125бар четки

 • Брза Испорака

  Добијте ги производите за рекордно време
 • Едноставен Поврат

  Политика на поврат, за безбедно пазарување
 • Секогаш Автентични и Оригинални

  Нудиме само производи со 100% проверено потекло
 • Безбедно Пазарување

  Вашите податоци се безбедни во секој момент
 • ДДВ

  "Изразената цена е со вклучен 18% ддв"

9,499 ден

Нема Залиха

Карактеристики

Влезна моќност 1600 W
Проток на вода 420 l/h
Максимален притисок 125 bar
Максимална работна температура на вода 50
Тип на мотор
Должина на цревото 6 m
Тежина 9.2 Kg
Должина 283 mm
Висина 730 mm
EAN: 8016287141406 SKU: SXPW16PE Категорија:

Опис

Перач под висок притисок со повеќе додатоци и црево со должина од 6 метри погоден за употреба во секој дом.

Дополнителни Информации

Платформа

Бренд