Перач под висок притисок 1900W 130бар

 • Брза Испорака

  Добијте ги производите за рекордно време
 • Едноставен Поврат

  Политика на поврат, за безбедно пазарување
 • Секогаш Автентични и Оригинални

  Нудиме само производи со 100% проверено потекло
 • Безбедно Пазарување

  Вашите податоци се безбедни во секој момент
 • ДДВ

  "Изразената цена е со вклучен 18% ддв"

15,999 ден

Има Залиха

Карактеристики

Влезна моќност 1900 W
Проток на вода 400 l/h
Максимален притисок 130 Nm
Tемпература на вода максимална 50
Тип на мотор Асинхрон
Должина на цревото 8 m
Тежина 17,2 Kg
Должина / mm
Висина / mm

Опис

Перач под висок притисок со влезна моќност од 1900W и максимален притисок 130 бари.

Компактен, мал и лесен за употреба и движење кој постигнува високи перформанси користејќи ја моќноста на асинхрониот мотор. Идеална машина за перење под висок притисок за остранување нечистотија од надворешни површини во домаќинство, автомобили, асфалтирани површини, базени и останато.