Перач под висок притисок 2100W 150 бари

 • Брза Испорака

  Добијте ги производите за рекордно време
 • Едноставен Поврат

  Политика на поврат, за безбедно пазарување
 • Секогаш Автентични и Оригинални

  Нудиме само производи со 100% проверено потекло
 • Безбедно Пазарување

  Вашите податоци се безбедни во секој момент
 • ДДВ

  "Изразената цена е со вклучен 18% ддв"

27,990 ден

Нема Залиха

Карактеристики

Влезна моќност 2100 W
Проток на вода 450 l/h
Максимален притисок 150 Nm
Tемпература на вода максимална 50
Тип на мотор / /
Должина на цревото 10 m
Тежина 17.4 Kg
Должина 368 mm
Висина 765 mm

Опис

Перач под висок притисок со влезна моќност од 2100W и максимален притисок 150 бари.

Професионална машина за перење под висок притисок соодветна за користење на професионалци и за домашна употреба, која може да отстрани нечистотија во разни средини како работилници, перење автомобили, до најекстремни терени како градилиште.

Поседува високо квалитетна пумпа напојувана од еднофазен електричен мотор со термичка заштита.

Дополнителни Информации

Тежина(бруто) 21.1 кг
Димензии(пакет) 38 × 37 × 79.3 cm
Платформа

Бренд