Перач под висок притисок 2900W 180 бари со количка

 • Брза Испорака

  Добијте ги производите за рекордно време
 • Едноставен Поврат

  Политика на поврат, за безбедно пазарување
 • Секогаш Автентични и Оригинални

  Нудиме само производи со 100% проверено потекло
 • Безбедно Пазарување

  Вашите податоци се безбедни во секој момент
 • ДДВ

  "Изразената цена е со вклучен 18% ддв"

43,990 ден 54,990 ден

Има Залиха

Карактеристики

Влезна моќност 2900 W
Проток на вода 510 l/h
Максимален притисок 180 Nm
Работна температура на вода 60
Тип на мотор монофазен
Должина на цревото 8 m
Тежина 31.6 Kg
Должина 487 mm
Висина 600 mm

Дополнителни Информации

Платформа

Бренд