Пила за гипс картон на преклоп 110mm FatMax

 • Брза Испорака

  Добијте ги производите за рекордно време
 • Едноставен Поврат

  Политика на поврат, за безбедно пазарување
 • Секогаш Автентични и Оригинални

  Нудиме само производи со 100% проверено потекло
 • Безбедно Пазарување

  Вашите податоци се безбедни во секој момент
 • ДДВ

  "Изразената цена е со вклучен 18% ддв"

990 ден

Нема Залиха

EAN: 3253560205591 SKU: FMHT0-20559 Категорија:

Дополнителни Информации

Тежина(бруто) 0.18 кг
Димензии(пакет) 34.8 × 3.5 × 10 cm
Бренд