Универзална пила 130mm 8 заби FatMax

 • Брза Испорака

  Добијте ги производите за рекордно време
 • Едноставен Поврат

  Политика на поврат, за безбедно пазарување
 • Секогаш Автентични и Оригинални

  Нудиме само производи со 100% проверено потекло
 • Безбедно Пазарување

  Вашите податоци се безбедни во секој момент
 • ДДВ

  "Изразената цена е со вклучен 18% ддв"

690 ден 1,290 ден

Има Залиха

EAN: 3253562205568 SKU: 2-20-556 Категории: , ,

Опис

Повеќенаменска пила Aggresive Jet Cut 130mm погодна за сечење на пластика дрво и гипс картон. Содржи забцисо 3 остри агли за сечење.

Дополнителни Информации

Тежина(бруто) 0.2 кг
Димензии(пакет) 36 × 14 × 3.5 cm
Бренд