пила за гипс картон 152mm Дрвена рачка

 • Брза Испорака

  Добијте ги производите за рекордно време
 • Едноставен Поврат

  Политика на поврат, за безбедно пазарување
 • Секогаш Автентични и Оригинални

  Нудиме само производи со 100% проверено потекло
 • Безбедно Пазарување

  Вашите податоци се безбедни во секој момент
 • ДДВ

  "Изразената цена е со вклучен 18% ддв"

420 ден

Нема Залиха

EAN: 3253560152062 SKU: 0-15-206 Категорија:

Дополнителни Информации

Тежина(бруто) 0.096 кг
Димензии(пакет) 35 × 6 × 3 cm
Бренд