Пила за глодалка 102x22mm 12Z

 • Брза Испорака

  Добијте ги производите за рекордно време
 • Едноставен Поврат

  Политика на поврат, за безбедно пазарување
 • Секогаш Автентични и Оригинални

  Нудиме само производи со 100% проверено потекло
 • Безбедно Пазарување

  Вашите податоци се безбедни во секој момент
 • ДДВ

  "Изразената цена е со вклучен 18% ддв"

2,890 ден

Има Залиха

EAN: 5011402382118 SKU: DT1306-QZ Категорија:

Дополнителни Информации

Тежина(бруто) 0.17 кг
Димензии(пакет) 11.3 × 11.3 × 1.5 cm
Бренд