Пила за поротон DW397

 • Брза Испорака

  Добијте ги производите за рекордно време
 • Едноставен Поврат

  Политика на поврат, за безбедно пазарување
 • Секогаш Автентични и Оригинални

  Нудиме само производи со 100% проверено потекло
 • Безбедно Пазарување

  Вашите податоци се безбедни во секој момент
 • ДДВ

  "Изразената цена е со вклучен 18% ддв"

10,290 ден

Нема Залиха

EAN: 5035048083697 SKU: DT2976-QZ Категорија:

Дополнителни Информации

Тежина(бруто) 0.28 кг
Димензии(пакет) 4.7 × 0.5 × 65.2 cm
Бренд