Пила за трачна DW738/739 12mm

 • Брза Испорака

  Добијте ги производите за рекордно време
 • Едноставен Поврат

  Политика на поврат, за безбедно пазарување
 • Секогаш Автентични и Оригинални

  Нудиме само производи со 100% проверено потекло
 • Безбедно Пазарување

  Вашите податоци се безбедни во секој момент
 • ДДВ

  "Изразената цена е со вклучен 18% ддв"

4,199 ден

Има Залиха

EAN: 5035048025598 SKU: DT8485-QZ Категорија:

Дополнителни Информации

Тежина 0.212 кг
Димензии 27 × 24 × 4 cm
Бренд