Пила за циркулар за метал 355×25.4mm 90T

 • Брза Испорака

  Добијте ги производите за рекордно време
 • Едноставен Поврат

  Политика на поврат, за безбедно пазарување
 • Секогаш Автентични и Оригинални

  Нудиме само производи со 100% проверено потекло
 • Безбедно Пазарување

  Вашите податоци се безбедни во секој момент
 • ДДВ

  "Изразената цена е со вклучен 18% ддв"

13,990 ден

Нема Залиха

EAN: 5035048093450 SKU: DT1927-QZ Категорија:

Дополнителни Информации

Тежина(бруто) 1.54 кг
Димензии(пакет) 44 × 39 × 1.5 cm
Бренд