Пила за циркулар 235x30mm 24Z

 • Брза Испорака

  Добијте ги производите за рекордно време
 • Едноставен Поврат

  Политика на поврат, за безбедно пазарување
 • Секогаш Автентични и Оригинални

  Нудиме само производи со 100% проверено потекло
 • Безбедно Пазарување

  Вашите податоци се безбедни во секој момент
 • ДДВ

  "Изразената цена е со вклучен 18% ддв"

1,090 ден

Нема Залиха

EAN: 5035048095713 SKU: DT1954-QZ Категорија:

Дополнителни Информации

Тежина(бруто) 0.65 кг
Димензии(пакет) 32.5 × 27.5 × 1 cm
Бренд