Пила за циркулар 305×30 96Z TCG

 • Брза Испорака

  Добијте ги производите за рекордно време
 • Едноставен Поврат

  Политика на поврат, за безбедно пазарување
 • Секогаш Автентични и Оригинални

  Нудиме само производи со 100% проверено потекло
 • Безбедно Пазарување

  Вашите податоци се безбедни во секој момент
 • ДДВ

  "Изразената цена е со вклучен 18% ддв"

8,490 ден

Нема Залиха

EAN: 5035048057742 SKU: DT4290-QZ Категорија:

Дополнителни Информации

Тежина(бруто) 1.44 кг
Димензии(пакет) 36.9 × 33.1 × 1.3 cm
Бренд