Пила за циркулар 305x30mm 24Z

 • Брза Испорака

  Добијте ги производите за рекордно време
 • Едноставен Поврат

  Политика на поврат, за безбедно пазарување
 • Секогаш Автентични и Оригинални

  Нудиме само производи со 100% проверено потекло
 • Безбедно Пазарување

  Вашите податоци се безбедни во секој момент
 • ДДВ

  "Изразената цена е со вклучен 18% ддв"

1,890 ден

Нема Залиха

EAN: 5035048095751 SKU: DT1958-QZ Категорија:

Дополнителни Информации

Тежина(бруто) 1.3 кг
Димензии(пакет) 40 × 35 × 1.6 cm
Бренд