Пила за циркулар 350×30 36Z FT

 • Брза Испорака

  Добијте ги производите за рекордно време
 • Едноставен Поврат

  Политика на поврат, за безбедно пазарување
 • Секогаш Автентични и Оригинални

  Нудиме само производи со 100% проверено потекло
 • Безбедно Пазарување

  Вашите податоци се безбедни во секој момент
 • ДДВ

  "Изразената цена е со вклучен 18% ддв"

8,599 ден

Има Залиха

EAN: 5035048057803 SKU: DT4305-QZ Категорија:

Дополнителни Информации

Тежина 1.633 кг
Димензии 43 × 40 × 1.2 cm
Бренд