Пила за циркулар XR 305mm x 30mm 60T Flexvolt

 • Брза Испорака

  Добијте ги производите за рекордно време
 • Едноставен Поврат

  Политика на поврат, за безбедно пазарување
 • Секогаш Автентични и Оригинални

  Нудиме само производи со 100% проверено потекло
 • Безбедно Пазарување

  Вашите податоци се безбедни во секој момент
 • ДДВ

  "Изразената цена е со вклучен 18% ддв"

4,590 ден

Има Залиха

EAN: 5035048542378 SKU: DT99575-QZ Категории: ,

Опис

Пила за циркулар Flexvolt со дијаметар 305mm, отвор на пила 30mm и 60 заби.

Сечило со високи перформанси што обезбедува брзо и прецизно сечење при тешки апликации. Екстремен дизајн и врвови на сечилата обложени со карбид обезбедуваат долг животен век на пилата.

Дополнителни Информации

Тежина(бруто) 1.1 кг
Димензии(пакет) 39.5 × 35 × 1 cm
Платформа

Технологија

Бренд