Пила 550mm 7 заби JetCut

 • Брза Испорака

  Добијте ги производите за рекордно време
 • Едноставен Поврат

  Политика на поврат, за безбедно пазарување
 • Секогаш Автентични и Оригинални

  Нудиме само производи со 100% проверено потекло
 • Безбедно Пазарување

  Вашите податоци се безбедни во секој момент
 • ДДВ

  "Изразената цена е со вклучен 18% ддв"

1,899 ден

Нема Залиха

EAN: 3253562200372 SKU: 2-20-1937 Категорија:

Дополнителни Информации

Тежина 0.495 кг
Димензии 67 × 16 × 3.5 cm
Бренд