Пила Aligator 1700W 430mm со DT2976

 • Брза Испорака

  Добијте ги производите за рекордно време
 • Едноставен Поврат

  Политика на поврат, за безбедно пазарување
 • Секогаш Автентични и Оригинални

  Нудиме само производи со 100% проверено потекло
 • Безбедно Пазарување

  Вашите податоци се безбедни во секој момент
 • ДДВ

  "Изразената цена е со вклучен 18% ддв"

46,990 ден

Има Залиха

Карактеристики

Влезна моќност 1700 W
Движења во минута 3000 spm
Аголно сечење до °
Сечење во дрво до mm
Сечење во метал до mm
Сечење во PVC до mm
Сечење на обоени метали до mm
Тежина 5.5 Kg
Должина 918 mm
Висина 219 mm
EAN: 5035048393871 SKU: DWE398-QS Категорија:

Дополнителни Информации

Тежина(бруто) 7.83 кг
Димензии(пакет) 104.1 × 23.2 × 21 cm
Платформа

Бренд