Пиштол за лепење FatMax

 • Брза Испорака

  Добијте ги производите за рекордно време
 • Едноставен Поврат

  Политика на поврат, за безбедно пазарување
 • Секогаш Автентични и Оригинални

  Нудиме само производи со 100% проверено потекло
 • Безбедно Пазарување

  Вашите податоци се безбедни во секој момент
 • ДДВ

  "Изразената цена е со вклучен 18% ддв"

4,399 ден

Нема Залиха

Карактеристики

Влезна моќност W
Работна температура
Ниво на работа
Тежина Kg
Должина mm
Висина mm
SKU: FMHT6-70418 Категорија: БРЕНД: