Пластичен агломер 267mm Алуминиум за мерење косини

 • Брза Испорака

  Добијте ги производите за рекордно време
 • Едноставен Поврат

  Политика на поврат, за безбедно пазарување
 • Секогаш Автентични и Оригинални

  Нудиме само производи со 100% проверено потекло
 • Безбедно Пазарување

  Вашите податоци се безбедни во секој момент
 • ДДВ

  "Изразената цена е со вклучен 18% ддв"

899 ден

Нема Залиха

EAN: 3253560465353 SKU: 0-46-535 Категорија:

Дополнителни Информации

Тежина 0.126 кг
Димензии 8.5 × 1.7 × 33.5 cm
Бренд