Повекенаменски клешти 16 во 1 FATMAX

 • Брза Испорака

  Добијте ги производите за рекордно време
 • Едноставен Поврат

  Политика на поврат, за безбедно пазарување
 • Секогаш Автентични и Оригинални

  Нудиме само производи со 100% проверено потекло
 • Безбедно Пазарување

  Вашите податоци се безбедни во секој момент
 • ДДВ

  "Изразената цена е со вклучен 18% ддв"

690 ден 1,290 ден

Има Залиха

Опис

Повеќенаменски клешти 16 во 1 FATMAX со 16 различни функции.

Дополнителни Информации

Тежина(бруто) 0.25 кг
Димензии(пакет) 14.9 × 4.1 × 20.5 cm
Бренд