Повеќенаменска алатка за рушење 457mm FatMax

 • Брза Испорака

  Добијте ги производите за рекордно време
 • Едноставен Поврат

  Политика на поврат, за безбедно пазарување
 • Секогаш Автентични и Оригинални

  Нудиме само производи со 100% проверено потекло
 • Безбедно Пазарување

  Вашите податоци се безбедни во секој момент
 • ДДВ

  "Изразената цена е со вклучен 18% ддв"

4,399 ден

Нема Залиха

EAN: 3253561550997 SKU: 1-55-099 Категорија:

Дополнителни Информации

Тежина 2.098 кг
Димензии 45 × 16.5 × 3.3 cm
Бренд