Повеќенаменска пила 3 во 1 250/200/150mm

 • Брза Испорака

  Добијте ги производите за рекордно време
 • Едноставен Поврат

  Политика на поврат, за безбедно пазарување
 • Секогаш Автентични и Оригинални

  Нудиме само производи со 100% проверено потекло
 • Безбедно Пазарување

  Вашите податоци се безбедни во секој момент
 • ДДВ

  "Изразената цена е со вклучен 18% ддв"

1,190 ден

Нема Залиха

EAN: 3253560200923 SKU: 0-20-092 Категорија:

Дополнителни Информации

Тежина(бруто) 0.295 кг
Димензии(пакет) 42.6 × 17 × 2.5 cm
Бренд