Подесив секач за цевки 3.0-30mm

 • Брза Испорака

  Добијте ги производите за рекордно време
 • Едноставен Поврат

  Политика на поврат, за безбедно пазарување
 • Секогаш Автентични и Оригинални

  Нудиме само производи со 100% проверено потекло
 • Безбедно Пазарување

  Вашите податоци се безбедни во секој момент
 • ДДВ

  "Изразената цена е со вклучен 18% ддв"

1,299 ден

Има Залиха

EAN: 3253560704483 SKU: 0-70-448 Категорија:

Дополнителни Информации

Тежина 0.31 кг
Димензии 21.5 × 8 × 3.6 cm
Бренд