Полнач на батерии 10.8V-18V Li-Ion

 • Брза Испорака

  Добијте ги производите за рекордно време
 • Едноставен Поврат

  Политика на поврат, за безбедно пазарување
 • Секогаш Автентични и Оригинални

  Нудиме само производи со 100% проверено потекло
 • Безбедно Пазарување

  Вашите податоци се безбедни во секој момент
 • ДДВ

  "Изразената цена е со вклучен 18% ддв"

4,990 ден

Има Залиха

EAN: 5035048562321 SKU: DCB115-QW Категорија:

Опис

Овој полнач е компатибилен со сите XR батерии на DeWALT од 10.8V до 18V батерии. Полни со 4А и тежи 0,2Kg.

Брзина на полнење:

1.3Ah ~ 20min

1.5Ah ~ 25min

2Ah ~ 30min

3Ah ~ 45min

4Ah ~ 60min

5Ah ~ 75min

Дополнителни Информации

Тежина(бруто) 0.66 кг
Димензии(пакет) 10.6 × 14.3 × 16.3 cm
Платформа

Бренд