Помошни ногарки телескопски пар

 • Брза Испорака

  Добијте ги производите за рекордно време
 • Едноставен Поврат

  Политика на поврат, за безбедно пазарување
 • Секогаш Автентични и Оригинални

  Нудиме само производи со 100% проверено потекло
 • Безбедно Пазарување

  Вашите податоци се безбедни во секој момент
 • ДДВ

  "Изразената цена е со вклучен 18% ддв"

9,990 ден 11,690 ден

Има Залиха

EAN: 3253561929809 SKU: 1-92-980 Категории: ,

Опис

Овиe помошни ногарки ви овозможуваат брзо и лесно да добиете работна маса која може да ја користите за сечење материјали или како рамна површина за работа.
Кога се користи како пар, може безбедно да издржи до 1 135 кг.
Ногарките се со прилагодлива висина изработени од цврст метал.
Идеални за работа на нерамни површини.
Практично складирање и транспорт.

Капацитет на тежина: 1 135 кг
Тежина на производот: 7 кг
Висина на производот: 81 см
Ширина на производот: 69 см

Дополнителни Информации

Тежина(бруто) 12.3 кг
Димензии(пакет) 69.0 × 10.0 × 84.0 cm
Бренд