Поп нитни алуминиумски 5x10mm 15 пар

 • Брза Испорака

  Добијте ги производите за рекордно време
 • Едноставен Поврат

  Политика на поврат, за безбедно пазарување
 • Секогаш Автентични и Оригинални

  Нудиме само производи со 100% проверено потекло
 • Безбедно Пазарување

  Вашите податоци се безбедни во секој момент
 • ДДВ

  "Изразената цена е со вклучен 18% ддв"

90 ден

Нема Залиха

EAN: 3253561051661 SKU: 1-PAA66T Категорија:

Дополнителни Информации

Тежина(бруто) 0.028 кг
Димензии(пакет) 10.2 × 4 × 2.3 cm
Бренд