Потопна пумпа за чиста вода за во цевка 1000W

 • Брза Испорака

  Добијте ги производите за рекордно време
 • Едноставен Поврат

  Политика на поврат, за безбедно пазарување
 • Секогаш Автентични и Оригинални

  Нудиме само производи со 100% проверено потекло
 • Безбедно Пазарување

  Вашите податоци се безбедни во секој момент
 • ДДВ

  "Изразената цена е со вклучен 18% ддв"

17,999 ден

Има Залиха

Карактеристики

Влезна моќност 1000 W
Макс. проток на вода 5200 l/h
Макс. висина на испумпување 55 m
Макс. длабина на потопување 16 m
Мин. ниво за вшмукување 70 mm
Можни приклучоци 32 mm
Должина на кабел m
Тежина 12.1 Kg
Должина 230 mm
Висина 760 mm
SKU: SXUP1000XWE Категорија: БРЕНД:

Опис

Потопна пумпа за чиста вода со приклучок од 32 мм наменета за вода од бунари со длабочина 16 метри со влечење на вода до 55 метри.