Потпора за постоље DE7023

 • Брза Испорака

  Добијте ги производите за рекордно време
 • Едноставен Поврат

  Политика на поврат, за безбедно пазарување
 • Секогаш Автентични и Оригинални

  Нудиме само производи со 100% проверено потекло
 • Безбедно Пазарување

  Вашите податоци се безбедни во секој момент
 • ДДВ

  "Изразената цена е со вклучен 18% ддв"

3,390 ден

Нема Залиха

EAN: 5035048115435 SKU: DE7024-XJ Категорија:

Дополнителни Информации

Тежина(бруто) 1.072 кг
Димензии(пакет) 20.5 × 14 × 9.5 cm
Бренд